Firma

Superdrew to firma rodzinna, obecna na polskim rynku od 1992 roku. Od jej założenia towarzyszyła nam jedna myśl – tworzyć produkty najwyższej jakości, przystosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Doświadczenie pracujących dla nas specjalistów w parze z nowoczesną technologią pozwoliły nam stworzyć wysokiej klasy okna i drzwi dla Twoich wnętrz. Jako jedni z nielicznych kontrolujemy proces otrzymywania surowca od samego początku. Pozwala nam to mieć pewność, że drewno wykorzystane do produkcji naszych drzwi i okien jest starannie przetwarzane już od momentu jego pozyskania z Lasów Państwowych.
Własny tartak oraz produkcja własnej klejonki pozwalają nam wykorzystywać do wyrobu stolarki otworowej tylko najwyższej klasy, wyselekcjonowany materiał.

Wartość tradycji łączymy z siłą nowoczesności.
Profesjonalny park maszynowy, specjalna technologia suszenia drewna (suszarnie sterowane komputerowo), to wszystko w połączeniu z ciągłym podnoszeniem kwalifikacji naszych pracowników oraz z zastosowaniem najlepszego materiału daje najwyższą jakość, funkcjonalność i estetykę naszych produktów.

Wartość tradycji łączymy z siłą nowoczesności.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, w której znajdą Państwo okna i drzwi drewniane, drewno budowlane, okiennice i inne produkty z drewna stosowane w budownictwie,  a także wysokiej klasy stolarkę z PCV i aluminium!

Nasze produkty tworzymy z myślą o najbardziej wymagających Klientach, dlatego dużo wymagamy od siebie.

Aby sprostać rosnącym oczekiwaniom rynku pracownicy Superdrew regularnie uczestniczą w szkoleniach podnoszących ich kwalifikacje.


Z dumą wprowadziliśmy firmę Superdrew na rynek zagraniczny. Zainteresowanie naszymi produktami na rynku hiszpańskim zaowocowało  otworzeniem pierwszego przedstawicielstwa na Minorce. Dzisiaj można nas znaleźć również we Włoszech, Anglii, Irlandii, Norwegii, Francji, Danii i Austrii, w Czechach, Belgii, Holandii oraz na Wyspach Kanaryjskich. Współpracujemy z hotelami, firmami deweloperskimi, a także z klientami indywidualnymi. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie ceni się dobry produkt i profesjonalną obsługę.

Tworzymy z myślą o tych, którzy poszukują rozwiązań funkcjonalnych, trwałych i estetycznych. Nasze realizacje można znaleźć w domach prywatnych, apartamentach i rezydencjach oraz w budynkach użyteczności publicznej. Obsługujemy nawet najbardziej wymagające inwestycje. Chętnie angażujemy się w zlecenia, które są dla nas wyzwaniem.
Od ponad dwudziestu lat budujemy zaufanie naszych Klientów, oferując rozwiązania skrojone na miarę indywidualnych potrzeb.

Służymy radą i dostosowujemy się do Państwa oczekiwań.

Zwracamy uwagę na charakter budynku, jego przeznaczenie, architekturę otoczenia, a przede wszystkim na osobiste preferencje Klienta. Realizujemy każde, nawet najbardziej skomplikowane i nietypowe zamówienia. Tworzymy dla wymagających!

Zgromadzone przez lata doświadczenie i zaangażowanie w realizowane projekty pozwalają nam dzisiaj oferować produkty i obsługę najwyższej klasy. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas miarą sukcesu.Zapraszamy
Zarząd i pracownicy Superdrew